!!!raktazodziai

Page photo


Warning: strpos(): Empty needle in /home/bienys/domains/akc.lt/public_html/core/app/main.php on line 170
Apie mus

2021.10.25
http://www.akc.lt/apie-imone.html

Pagrindinė mūsų veiklos kryptis - audito ir apskaitos paslaugų teikimas. Plėtojant šią kryptį, subūrėme keletą ribotos ir neribotos civilinės atsakomybės juridinių vienetų, veikiančių tuo pačiu tikslu.

AUDITAS

Finansinių ataskaitų auditas - tai įmonės kontrolės procedūrų dalis, įvertinant  ar įmonės vadovybės parengtos finansinės ataskaitos parodo tikrą ir teisingą vaizdą. Auditas atliekamas vadovaujantis Tarptautiniais audito standartais ir Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais auditą ir apskaitą.

APSKAITOS PASLAUGOS

Teikiamos apskaitos vedimo, tvarkymo, tikrinimo paslaugos pasirašant ilgalaikio ar trumpalaikio bendradarbiavimo sutartis. Dėl teikiamų paslaugų apimties ir kainos nustatymo, prašome užpildyti anketą ir atsiųsti el.paštu info@akc.lt

MOKYMO  VEIKLA

Nuo pat Nepriklausomybės pradžios, įkurta 1991 m. UAB "Buhalterių ir auditorių mokykla", dirba apskaitos specialistų perkvalifikavimo ir kvalifikacijos kėlimo srityje. Pelniusi puikias finansininkų, vyr. buhalterių rekomendacijas, organizuoja kelių pakopų apskaitos kursus ir seminarus. Tai profesinio mokymo studijos pradedantiems  ar  jau dirbantiems buhalterinį darbą.

ANTSPAUDAI, BIURO REIKMENYS, BLANKAI IR REGISTRAI - gamyba, leidyba, prekyba

Įstaiga "Buhalteris" - apskaitos paslaugų įmonių grupėje atsakinga už buhalterinių blankų, knygų, registrų gamybą, leidybą, didmeninę ir mažmeninę prekybą, antspaudų gamybą, verslo ir kitų dovanų bei reklamos gamybą, biuro reikmenų prekybą. „Buhalterio" ženklas pažįstamas Kauno, Vilniaus, Klaipėdos buhalteriams. Didmeninis tinklas orientuotas vidurio ir vakarų Lietuvoje.


Warning: strpos(): Empty needle in /home/bienys/domains/akc.lt/public_html/core/app/main.php on line 170

Susisiekite su mumis

Žinutė sėkmingai išsiųsta.

Su Jumis susisieksime 1-3 d.d. laikotarpyje.

 

Mūsų įmonės

UAB "Audito konsultacinis centras".
Auditas ir apskaita.


UAB "Buhalterių ir auditorių mokykla".
Apskaitos kursai ir seminarai.


Įstaiga "Buhalteris".
Kanceliarija ir paslaugos.