!!!raktazodziai

Page photo


Warning: strpos(): Empty needle in /home/bienys/domains/akc.lt/public_html/core/app/main.php on line 170
Buhalterinė apskaita

2021.10.25
http://www.akc.lt/paslaugos/buhalterine-apskaita.html

Smulkusis verslas Lietuvoje perima vakarietišką patirtį: specializuotų paslaugų tiekimui pasitelkdamas profesionalias įmones, atliekančias savo srities paslaugas. Nieko nebestebina kai automobilių serviso ar valymo, saugos ar IT paslaugos, teisinės ar medicininės ir kitos paslaugos patikimos atitinkamose srityse veikiančioms įmonėms. Taupant finansinius ir žmogiškuosius išteklius, vis daugiau įmonių savo finansinę apskaitą patiki specializuotoms audito ir apskaitos įmonėms. Pastarosios perima iš verslo darbo vietos kūrimo ir jos palaikymo kaštus, tuo pačiu koncentruoja specialistus, kurie gilinasi ir profesionaliai išmano savo darbo pobūdį, todėl paslaugos suteikiamos kvalifikuotai ir pagrįstai.

Kokybiškai ir profesionaliai tvarkome įmonių buhalterinę, finansinę apskaitą, sudarome mokesčių ir kitas deklaracijas, rengiame finansines ataskaitas. Bendradarbiavimas įteisinamas pasirašant ilgalaikes (trumpalaikes) sutartis.

Konsultuojame apskaitos ir mokesčių klausimais. Padedame užpildyti gyventojų pajamų mokesčio deklaracijas. Gyventojai supažindinami su mokestinėmis prievolėmis ir galimybe susigrąžinti permokėtą pajamų mokestį.

Paslaugų kaina yra sutartinė ir priklauso nuo įmonės rūšies, dydžio, apskaitinės informacijos srautų, ūkinių operacijų gausos ar ypatybių, darbų pasiskirstymo ir kitų faktorių tiesiogiai turinčių įtakos konkrečiai sutarties sumai. Steigiamajame etape, kol veikla neįgauna tokio plataus pobūdžio ir apskaitos procesas nėra toks sudėtingas, taikome nuolaidas.

Norėdami kuo tiksliau nustatyti Jums rūpimų paslaugų kainą, prašytumėm detalesnės informacijos apie Jūsų įmonę, jos veiklą ir artimiausius planus. Prašome užpildyti užklausos anketą ir susisiekti su mumis. Artimiausiu laiku Jums atsakysime.

 


Warning: strpos(): Empty needle in /home/bienys/domains/akc.lt/public_html/core/app/main.php on line 170

Susisiekite su mumis

Žinutė sėkmingai išsiųsta.

Su Jumis susisieksime 1-3 d.d. laikotarpyje.

 

Mūsų įmonės

UAB "Audito konsultacinis centras".
Auditas ir apskaita.


UAB "Buhalterių ir auditorių mokykla".
Apskaitos kursai ir seminarai.


Įstaiga "Buhalteris".
Kanceliarija ir paslaugos.