!!!raktazodziai

Page photo

Darbuotojai

UAB "Audito konsultacinis centras"

Apskaitos ir audito srityje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, visi turintys ne mažesnį kaip aukštąjį išsilavinimą, apskaitos ir audito paslaugos teikiamos naudojant informacines technologijas, darbui pasirenkant kompiuterizuotas programas. UAB „Audito konsultacinis centras" vadovė yra atestuota auditorė, Lietuvos auditorių rūmų prezidentė, aktyviai dalyvaujanti, Prezidiumo, komisijų ir komitetų darbe.

Nuolat palaikyti darbuotojų kvalifikaciją padeda mūsų mokymo centras „Buhalterių ir auditorių mokykla", taip pat, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas įvairiuose kituose profesiniuose mokymuose. Darbuotojai  dalyvavo, įgyvendinant ES projektą „Audito įmonių vadovų ir darbuotojų kvalifikacijos, žinių, gebėjimų bei profesinės kompetencijos tobulinimas besikeičiančioje Lietuvos nepriklausomo audito sistemoje", dabar kvalifikaciją kelia ES projekte "Kompetencijos LT" . Turime galimybę dalyvauti ne tik Lietuvos lektorių profesiniuose mokymuose, bet ir užsienio lektorių paskaitose bei stažuotėse užsienyje.

Atsiliepimai

Karolis Grinkevičius, Vilniaus kolegija

Puikus seminaras, neįkainojamos žinios!

Rima, Paliko atsiliepimą čia

Teko dalyvauti viename iš jų organizuotų seminarų asmeniškai. Pateikiama informacija lengvai suprantama, pavyzdžiai informatyvūs. Tikrai patiko ir buvo ko pasimokyti. Ačiū.

Rūta Lukoševičienė

Kursai yra išties geri, išsamūs ir naudingi tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems šioje srityje. Esu pati dirbanti buhalterė, tačiau sužinojau ir daug naujų dalykų.
Labai patiko paskaitos ir tai, kad trumpas teorines žinias  iliustruoja praktinėmis  užduotimis. Aukšta dėstytojų kavlifikacija ir patirtis naudinga, dėstytojai mielai dalinasi žiniomis. Visada galima pasikonsultuoti , paklausti ir sužinoti. Labai rekomenduoju visiems kolegoms ir žmonėms norintiems geriau suprasti profesinius aspektus.

Užklausos nurodymai

1. Nurodykite įmonės pavadinimą ir apibūdinkite jos veiklą.

2. Užpildykite pateiktos formos laukelius.

3. Nurodykite savo kontaktinius rekvizitus.