!!!raktazodziai

Page photo

Apie mus

UAB "Audito konsultacinis centras"

Pagrindinė mūsų veiklos kryptis - audito ir apskaitos paslaugų teikimas. Plėtojant šią kryptį, subūrėme keletą ribotos ir neribotos civilinės atsakomybės juridinių vienetų, veikiančių tuo pačiu tikslu.

AUDITAS

Finansinių ataskaitų auditas - tai įmonės kontrolės procedūrų dalis, įvertinant  ar įmonės vadovybės parengtos finansinės ataskaitos parodo tikrą ir teisingą vaizdą. Auditas atliekamas vadovaujantis Tarptautiniais audito standartais ir Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais auditą ir apskaitą.

APSKAITOS PASLAUGOS

Teikiamos apskaitos vedimo, tvarkymo, tikrinimo paslaugos pasirašant ilgalaikio ar trumpalaikio bendradarbiavimo sutartis. Dėl teikiamų paslaugų apimties ir kainos nustatymo, prašome užpildyti anketą ir atsiųsti el.paštu info@akc.lt

MOKYMO  VEIKLA

Nuo pat Nepriklausomybės pradžios, įkurta 1991 m. UAB "Buhalterių ir auditorių mokykla", dirba apskaitos specialistų perkvalifikavimo ir kvalifikacijos kėlimo srityje. Pelniusi puikias finansininkų, vyr. buhalterių rekomendacijas, organizuoja kelių pakopų apskaitos kursus ir seminarus. Tai profesinio mokymo studijos pradedantiems  ar  jau dirbantiems buhalterinį darbą.

ANTSPAUDAI, BIURO REIKMENYS, BLANKAI IR REGISTRAI - gamyba, leidyba, prekyba

Įstaiga "Buhalteris" - apskaitos paslaugų įmonių grupėje atsakinga už buhalterinių blankų, knygų, registrų gamybą, leidybą, didmeninę ir mažmeninę prekybą, antspaudų gamybą, verslo ir kitų dovanų bei reklamos gamybą, biuro reikmenų prekybą. „Buhalterio" ženklas pažįstamas Kauno, Vilniaus, Klaipėdos buhalteriams. Didmeninis tinklas orientuotas vidurio ir vakarų Lietuvoje.

Atsiliepimai

Karolis Grinkevičius, Vilniaus kolegija

Puikus seminaras, neįkainojamos žinios!

Rima, Paliko atsiliepimą čia

Teko dalyvauti viename iš jų organizuotų seminarų asmeniškai. Pateikiama informacija lengvai suprantama, pavyzdžiai informatyvūs. Tikrai patiko ir buvo ko pasimokyti. Ačiū.

Rūta Lukoševičienė

Kursai yra išties geri, išsamūs ir naudingi tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems šioje srityje. Esu pati dirbanti buhalterė, tačiau sužinojau ir daug naujų dalykų.
Labai patiko paskaitos ir tai, kad trumpas teorines žinias  iliustruoja praktinėmis  užduotimis. Aukšta dėstytojų kavlifikacija ir patirtis naudinga, dėstytojai mielai dalinasi žiniomis. Visada galima pasikonsultuoti , paklausti ir sužinoti. Labai rekomenduoju visiems kolegoms ir žmonėms norintiems geriau suprasti profesinius aspektus.

Užklausos nurodymai

1. Nurodykite įmonės pavadinimą ir apibūdinkite jos veiklą.

2. Užpildykite pateiktos formos laukelius.

3. Nurodykite savo kontaktinius rekvizitus.