!!!raktazodziai

Page photo

Buhalterinė apskaita

UAB "Audito konsultacinis centras"

Smulkusis verslas Lietuvoje perima vakarietišką patirtį: specializuotų paslaugų tiekimui pasitelkdamas profesionalias įmones, atliekančias savo srities paslaugas. Nieko nebestebina kai automobilių serviso ar valymo, saugos ar IT paslaugos, teisinės ar medicininės ir kitos paslaugos patikimos atitinkamose srityse veikiančioms įmonėms. Taupant finansinius ir žmogiškuosius išteklius, vis daugiau įmonių savo finansinę apskaitą patiki specializuotoms audito ir apskaitos įmonėms. Pastarosios perima iš verslo darbo vietos kūrimo ir jos palaikymo kaštus, tuo pačiu koncentruoja specialistus, kurie gilinasi ir profesionaliai išmano savo darbo pobūdį, todėl paslaugos suteikiamos kvalifikuotai ir pagrįstai.

Kokybiškai ir profesionaliai tvarkome įmonių buhalterinę, finansinę apskaitą, sudarome mokesčių ir kitas deklaracijas, rengiame finansines ataskaitas. Bendradarbiavimas įteisinamas pasirašant ilgalaikes (trumpalaikes) sutartis.

Konsultuojame apskaitos ir mokesčių klausimais. Padedame užpildyti gyventojų pajamų mokesčio deklaracijas. Gyventojai supažindinami su mokestinėmis prievolėmis ir galimybe susigrąžinti permokėtą pajamų mokestį.

Paslaugų kaina yra sutartinė ir priklauso nuo įmonės rūšies, dydžio, apskaitinės informacijos srautų, ūkinių operacijų gausos ar ypatybių, darbų pasiskirstymo ir kitų faktorių tiesiogiai turinčių įtakos konkrečiai sutarties sumai. Steigiamajame etape, kol veikla neįgauna tokio plataus pobūdžio ir apskaitos procesas nėra toks sudėtingas, taikome nuolaidas.

Norėdami kuo tiksliau nustatyti Jums rūpimų paslaugų kainą, prašytumėm detalesnės informacijos apie Jūsų įmonę, jos veiklą ir artimiausius planus. Prašome užpildyti užklausos anketą ir susisiekti su mumis. Artimiausiu laiku Jums atsakysime.

 

Atsiliepimai

Karolis Grinkevičius, Vilniaus kolegija

Puikus seminaras, neįkainojamos žinios!

Rima, Paliko atsiliepimą čia

Teko dalyvauti viename iš jų organizuotų seminarų asmeniškai. Pateikiama informacija lengvai suprantama, pavyzdžiai informatyvūs. Tikrai patiko ir buvo ko pasimokyti. Ačiū.

Rūta Lukoševičienė

Kursai yra išties geri, išsamūs ir naudingi tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems šioje srityje. Esu pati dirbanti buhalterė, tačiau sužinojau ir daug naujų dalykų.
Labai patiko paskaitos ir tai, kad trumpas teorines žinias  iliustruoja praktinėmis  užduotimis. Aukšta dėstytojų kavlifikacija ir patirtis naudinga, dėstytojai mielai dalinasi žiniomis. Visada galima pasikonsultuoti , paklausti ir sužinoti. Labai rekomenduoju visiems kolegoms ir žmonėms norintiems geriau suprasti profesinius aspektus.

Užklausos nurodymai

1. Nurodykite įmonės pavadinimą ir apibūdinkite jos veiklą.

2. Užpildykite pateiktos formos laukelius.

3. Nurodykite savo kontaktinius rekvizitus.