!!!raktazodziai

Page photo

Istorija

UAB "Audito konsultacinis centras"

Nepriklausomybė Lietuvoje atgaivino privataus verslo sektorių. Kuriantis naujoms verslo formoms poreikis „ne tarybinei" apskaitai buvo didžiulis. Literatūros stygius pirmaisiais Nepriklausomybės metais bei specialistų, gebančių savarankiškai vesti mažesnių įmonių apskaitą nuo A iki Z, trūkumas diktavo ir poreikį žinioms. Visą buhalterinės apskaitos darbą organizuoja vyriausiasis buhalteris. Nuo jo kvalifikacijos ir sugebėjimų priklauso ir įmonės veiklos sėkmė. 1991 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „Buhalterių ir auditorių mokykla" viena pirmųjų apskaitos specialistų perkvalifikavimo ir kvalifikacijos kėlimo srityje. Pelniusi puikias finansininkų, vyr. buhalterių rekomendacijas ir šiandien organizuoja kelių pakopų apskaitos kursus ir seminarus. Tai profesinio mokymo studijos pradedantiems ir/ar dirbantiems buhalterinį darbą.

Nepriklausomybės pradžios žingsniai buvo ir iššūkis ir atradimas. Jei šiais laikais visi pamiršome žodžius „stygius", „deficitas", tai anuomet buvo labai svarbu buhalteriui pasirinkti apskaitos formą tinkančią ir atitinkančią įmonės veiklą. Verslas keitė veidą, tuo metu plačiausiai paplitusi žurnalinė-orderinė apskaitos forma, taip pat, po truputėlį modifikavosi, paprastėjo ir visai keitėsi, o naujų darbo priemonių trūko. 1993 m. įsteigėme įstaigą „Buhalteris", kurios   pagrindinė veikla ir buvo tokių priemonių kūrimas ir jau esamų platinimas. Kas tai buhalteriui tokia priemonė? Tai jo „knyga - kur, prisilaikant tam tikrų sąskaitybos reikalavimų, galima būtų aprašyti visą įmonės turtą ir jos stovį, paveikslą". /J.Ilgūnas, 1924 m./   

Nuo 1993 m. augome ir stiprėjome, šiuo metu mūsų gaminamas asortimentas - registrai, pažymos, dokumentų blankai yra pavyzdiniai ar laisvos formos, gali būti spausdinami su tam tikros įmonės rekvizitais ar logotipu, PVM sąskaitos-faktūros, CMR blankai, pinigų gavimo/mokėjimo kvitai, kasos pajamų orderiai, sąskaitos ar čekiai maitinimo įstaigoms, kelionės lapai, darbo sutartys ir žiniaraščiai...per pusantro tūkstančio įvairiausių pavadinimų, pritaikytų skirtingoms ūkio sritims: gamybos, prekybos, paslaugų įmonėms, visuomeninio maitinimo įmonėms, degalinių apskaitai, personalo dokumentacija, darbų saugos registrai, sandėlio apskaitos pirminiai ir suvestiniai dokumentai, įvairūs dokumentai ikimokyklinėms įstaigoms ir mokykloms, medicininiai blankai, ūkininkų apskaitai skirti registrai, statybos žurnalai ar supaprastinti žurnalai gyventojams, vykdantiems individualią veiklą. 

Mūsų asortimentas pritaikytas Jūsų biurui, todėl esame pasiruošę pasiūlyti ir mūsų gaminamų bylų kasdieniam dokumentų srautui segti, o taip pat, archyvuoti. Specialias bylas gaminame Notarinėms ar Antstolių kontoroms. Šalia viso to, turime pagrindinių raštinės priemonių pasiūlą. Gaminame antspaudus - apvalius, kampinius, vardinius, įprastinius ir reprezentatyvius, galime pasiūlyti platų priedų spektrą ir tinkamai patarti, ką turint tokį antspaudą, galima naudoti maisto ar medicinos, jūrų ar oro uostų, ar kitų netipinių veiklų atveju. Visa tai galite pamatyti mūsų parduotuvėse Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje. Kitiems miestams esame atviri per platų didmeninį tinklą.   

Pirmojo Nepriklausomybės dešimtmečio pabaigoje Lietuvoje jau veikė tūkstančiai smulkių įmonių, kuriose dirbo keli ar keliolika žmonių, o tokių įmonių apskaitą tvarkydavo vienas ar keli buhalteriai, tačiau kartais neapsimoka turėti atskiro finansininko ar apskaitininko, pakaktų darbuotojo, kuris atliktų tik pirminius veiksmus, o vėliau apskaitos tvarkymas būtų deleguojamas specializuotai įmonei taip sutaupant ir darbo vietos kūrimo kaštus, ir mažinant riziką dėl neprofesionalių sprendimų įtakos laike. Nuo 1996 m. įsteigta Bendrovė „Audito konsultacinis centras" užsiima profesionalia apskaitos ir audito veikla smulkioms, mažoms ir vidutinėms įmonėms.   

Mums malonu sulaukti kiekvieno besidominčio mūsų veikla. Pradėję veiklą startiniu trejetu, darbuotojų skaičius išaugo virš dvidešimties. Jaunas ir energingas kolektyvas visada pasiryžęs padėti. 

Mūsų credo - "Buhalteris Profesionalas - Jūsų verslui".

Atsiliepimai

Karolis Grinkevičius, Vilniaus kolegija

Puikus seminaras, neįkainojamos žinios!

Rima, Paliko atsiliepimą čia

Teko dalyvauti viename iš jų organizuotų seminarų asmeniškai. Pateikiama informacija lengvai suprantama, pavyzdžiai informatyvūs. Tikrai patiko ir buvo ko pasimokyti. Ačiū.

Rūta Lukoševičienė

Kursai yra išties geri, išsamūs ir naudingi tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems šioje srityje. Esu pati dirbanti buhalterė, tačiau sužinojau ir daug naujų dalykų.
Labai patiko paskaitos ir tai, kad trumpas teorines žinias  iliustruoja praktinėmis  užduotimis. Aukšta dėstytojų kavlifikacija ir patirtis naudinga, dėstytojai mielai dalinasi žiniomis. Visada galima pasikonsultuoti , paklausti ir sužinoti. Labai rekomenduoju visiems kolegoms ir žmonėms norintiems geriau suprasti profesinius aspektus.

Užklausos nurodymai

1. Nurodykite įmonės pavadinimą ir apibūdinkite jos veiklą.

2. Užpildykite pateiktos formos laukelius.

3. Nurodykite savo kontaktinius rekvizitus.