!!!raktazodziai

Page photo

Produktai

UAB "Audito konsultacinis centras"

Buhalterinių reikmenų gamyba: blankai, registrai, pažymos, segtuvai ir kt.

Antspaudų gamyba: užsakymai mūsų padaliniuose Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje (žiūr.kontaktai) arba e-parduotuvėje: www.biuroreikmenys.lt

Verslo dovanų gamyba, Verslo reklamos gamyba: masinė ar individuali gamyba (susisiekite: kontaktai).

 

Esame šalia dirbančio buhalterio, todėl matome vis didėjantį įvairių ataskaitų, aprašomosios medžiagos, naujų registrų ir formų pildymo reikalingumą tiek įmonių vidiniams poreikiams, tiek išoriniams šaltiniams deklaruoti. Pagal popieriaus suvartojimą įvardintiems procesams registruoti, tai viena jautriausių įmonės grandžių, kur kiekvienas įrašas, kiekvieną ūkinė operacija turi būti atvaizduota į specifinius registrus.

Mokymo ir tiesioginio darbo procesas padiktavo būtinybę tokių formų gamybai bei platinimui. Atliekame  virš tūkstančio pavadinimų įvairių apskaitos blankų, registrų,  knygų, pažymų ir įvairių ataskaitų formų spaudą, mūsų išleisti dokumentų blankai sutinkami juos naudojant ir vidurio Lietuvos įmonėse, ir šalies vakaruose. Pažymėtina, kad spaudos paslaugos yra smarkiai specializuotos, skirtos dirbantiems buhalterinį darbą, todėl prioritetą matome, būtent šiai spaudos sričiai. Bendradarbiaudami su buhalteriais, vadybininkais, įmonių vadovais, pritaikome konkrečiai įmonei skirtus registrus pagal šių poreikius bei specifiką. Trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose įkurtose „Buhalterio" parduotuvėse apskaitos specialistams yra koncentruota ir biuro reikmenų pasiūla skirta buhalterio ar biuro darbuotojo darbo stalui, plėtojant veiklos kryptį - būti šalia dirbančiojo.

Atsiliepimai

Karolis Grinkevičius, Vilniaus kolegija

Puikus seminaras, neįkainojamos žinios!

Rima, Paliko atsiliepimą čia

Teko dalyvauti viename iš jų organizuotų seminarų asmeniškai. Pateikiama informacija lengvai suprantama, pavyzdžiai informatyvūs. Tikrai patiko ir buvo ko pasimokyti. Ačiū.

Rūta Lukoševičienė

Kursai yra išties geri, išsamūs ir naudingi tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems šioje srityje. Esu pati dirbanti buhalterė, tačiau sužinojau ir daug naujų dalykų.
Labai patiko paskaitos ir tai, kad trumpas teorines žinias  iliustruoja praktinėmis  užduotimis. Aukšta dėstytojų kavlifikacija ir patirtis naudinga, dėstytojai mielai dalinasi žiniomis. Visada galima pasikonsultuoti , paklausti ir sužinoti. Labai rekomenduoju visiems kolegoms ir žmonėms norintiems geriau suprasti profesinius aspektus.

Užklausos nurodymai

1. Nurodykite įmonės pavadinimą ir apibūdinkite jos veiklą.

2. Užpildykite pateiktos formos laukelius.

3. Nurodykite savo kontaktinius rekvizitus.