!!!raktazodziai

Page photo

Buhalteris

UAB "Audito konsultacinis centras"

Įstaigą „Buhalteris" įsteigta 1993 m. yra viena iš Buhalterinių paslaugų centro atstovų, esame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje dirbantis 25 žmonių kolektyvas, teikiantis kompleksines apskaitos ir audito paslaugas (apskaitos vedimas ir tvarkymas, auditas, apskaitos mokymai ir konsultacijos, buhalteriniai ir biuro reikmenys). Įstaigos „Buhalteris" pradinė misija buvo aprūpinti Respublikos įmones buhalterijoje ir įmonės kanceliarijoje naudojamais dokumentais ir registrais.

Nuo 1993 m. augome ir stiprėjome, išplėtėme siūlomos produkcijos asortimentą ir geografiją. Esame ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kitiems miestams esame atviri per platų didmeninį tinklą.

Šiuo metu mūsų gaminamas asortimentas - registrai, pažymos, dokumentų blankai yra pavyzdiniai ar laisvos formos, gali būti spausdinami su tam tikros įmonės rekvizitais ar logotipu, PVM sąskaitos-faktūros, CMR blankai, pinigų gavimo/mokėjimo kvitai, kasos pajamų orderiai, sąskaitos ar čekiai maitinimo įstaigoms, kelionės lapai, darbo sutartys ir žiniaraščiai...per pusantro tūkstančio įvairiausių pavadinimų, pritaikytų skirtingoms ūkio sritims: gamybos, prekybos, paslaugų įmonėms, visuomeninio maitinimo įmonėms, degalinių apskaitai, personalo dokumentacija, darbų saugos registrai, sandėlio apskaitos pirminiai ir suvestiniai dokumentai, įvairūs dokumentai ikimokyklinėms įstaigoms ir mokykloms, medicininiai blankai, ūkininkų apskaitai skirti registrai, statybos žurnalai ar supaprastinti žurnalai gyventojams, vykdantiems individualią veiklą ir kt.

Kasdieniam dokumentų kaupimui esame pasiruošę pasiūlyti ir mūsų gaminamų bylų dokumentų srautui segti, o taip pat, archyvuoti. Specialias bylas gaminame Notarinėms ar Antstolių kontoroms.

Šių dienų įstaigos veikla apima ne tik dokumentų gamybą, spaudą, mes siūlome pagrindinių raštinės priemonių pasiūlą. Gaminame ir importuojame antspaudus - apvalius, kampinius, vardinius, įprastinius ir reprezentatyvius, galime pasiūlyti platų priedų spektrą ir tinkamai patarti, ką turint tokį antspaudą, galima naudoti maisto ar medicinos, jūrų ar oro uostų, ar kitų netipinių veiklų atveju.

Prisiderinant prie verslo poreikių, siūlome verslo dovanų ar įmonės stiliaus atributų, galime pagaminti pagal Jūsų užsakymus.

Biuro reikmenys atsižvelgia į augančios kartos poreikius, mokyklai skirtas prekes, rasite čia.

Oficiali svetainė : www.biuroreikmenys.lt

Atsiliepimai

Karolis Grinkevičius, Vilniaus kolegija

Puikus seminaras, neįkainojamos žinios!

Rima, Paliko atsiliepimą čia

Teko dalyvauti viename iš jų organizuotų seminarų asmeniškai. Pateikiama informacija lengvai suprantama, pavyzdžiai informatyvūs. Tikrai patiko ir buvo ko pasimokyti. Ačiū.

Rūta Lukoševičienė

Kursai yra išties geri, išsamūs ir naudingi tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems šioje srityje. Esu pati dirbanti buhalterė, tačiau sužinojau ir daug naujų dalykų.
Labai patiko paskaitos ir tai, kad trumpas teorines žinias  iliustruoja praktinėmis  užduotimis. Aukšta dėstytojų kavlifikacija ir patirtis naudinga, dėstytojai mielai dalinasi žiniomis. Visada galima pasikonsultuoti , paklausti ir sužinoti. Labai rekomenduoju visiems kolegoms ir žmonėms norintiems geriau suprasti profesinius aspektus.

Užklausos nurodymai

1. Nurodykite įmonės pavadinimą ir apibūdinkite jos veiklą.

2. Užpildykite pateiktos formos laukelius.

3. Nurodykite savo kontaktinius rekvizitus.