!!!raktazodziai

Page photo

Mokymai

UAB "Audito konsultacinis centras"

Buhalterinės sistemos tvarkymas įmonėje didžiąja dalimi priklauso nuo čia dirbančio buhalterio. Šio darbuotojo profesionalumas, sugebėjimas perimti ir tinkamai panaudoti naujausias žinias ir duomenis lemia, ar tvarkingai bus vedama įmonės buhalterinė apskaita.

Norėdami dirbti išties gerai buhalteriai nuolat tobulina savo darbo įgūdžius, stengiasi pasisemti naujų žinių, nepraleisti nė vieno teisės akto pakeitimo. Tai atlikti savarankiškai pavyksta ne visiems. Kaip tik dėl šios priežasties veikia mokymo įstaigos, kviečiančios į kvalifikacijos kėlimo kursus.

Nuolat organizuojame mokymus skirtus apskaitos specialistams.

Atsiliepimai

Karolis Grinkevičius, Vilniaus kolegija

Puikus seminaras, neįkainojamos žinios!

Rima, Paliko atsiliepimą čia

Teko dalyvauti viename iš jų organizuotų seminarų asmeniškai. Pateikiama informacija lengvai suprantama, pavyzdžiai informatyvūs. Tikrai patiko ir buvo ko pasimokyti. Ačiū.

Rūta Lukoševičienė

Kursai yra išties geri, išsamūs ir naudingi tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems šioje srityje. Esu pati dirbanti buhalterė, tačiau sužinojau ir daug naujų dalykų.
Labai patiko paskaitos ir tai, kad trumpas teorines žinias  iliustruoja praktinėmis  užduotimis. Aukšta dėstytojų kavlifikacija ir patirtis naudinga, dėstytojai mielai dalinasi žiniomis. Visada galima pasikonsultuoti , paklausti ir sužinoti. Labai rekomenduoju visiems kolegoms ir žmonėms norintiems geriau suprasti profesinius aspektus.

Užklausos nurodymai

1. Nurodykite įmonės pavadinimą ir apibūdinkite jos veiklą.

2. Užpildykite pateiktos formos laukelius.

3. Nurodykite savo kontaktinius rekvizitus.