!!!raktazodziai

Page photo

Buhalterių ir auditorių mokykla

UAB "Audito konsultacinis centras"

Nuolat organizuojami  buhalterinės apskaitos kursai (mokymai), seminarai.

01

BUHALTERINĖS APSKAITOS IR MOKESČIŲ PAGRINDAI

Nuo dvejybinio įrašo esmės, pirminių dokumentų praktinio pildymo, ūkinių operacijų registravimo iki finansinių ataskaitų sudarymo, mokesčių apskaičiavimo. Turtas, pinigai, kapitalas, pajamų ir sąnaudų pripažinimas apskaitoje ir rengiant finansinę atskaitomybę, apmokestinamojo pelno suformavimas praktinio uždavinio pagalba.

PROGRAMOJE: apskaitos vedimas įmonėje, apskaitos praktika, pagrindiniai mokesčiai ir jų administravimas, mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas, specialieji dalykai, įskaitant darbo sutartis ir darbo laiką, socialinį draudimą ir privalomą sveikatos draudimą.

Sudomino buhalterijos mokymai? Pateikite užklausą ir mes atsiųsime pilną programą ar atsakysime į kitus kilusius klausimus.
Suteiksime visą informaciją: tel. 85-2652212, 85-2651517,m. tel. 8-610 11655, el.paštu vilnius@akc.lt

 


02

KVALIFIKACIJOS KĖLIMO KURSAI

Tai  intensyvios studijos dirbantiems buhalteriams, finansininkams papildant jų žinias apskaitos, mokesčių ir teisės aktualijomis. Baigusiems teikiami pažymėjimai.

03

SEMINARAI

Aktualiais apskaitos ir mokesčių klausimais. Tema ir data skelbiama atskirai. Būtina išankstinė registracija.

Atsiliepimai

Karolis Grinkevičius, Vilniaus kolegija

Puikus seminaras, neįkainojamos žinios!

Rima, Paliko atsiliepimą čia

Teko dalyvauti viename iš jų organizuotų seminarų asmeniškai. Pateikiama informacija lengvai suprantama, pavyzdžiai informatyvūs. Tikrai patiko ir buvo ko pasimokyti. Ačiū.

Rūta Lukoševičienė

Kursai yra išties geri, išsamūs ir naudingi tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems šioje srityje. Esu pati dirbanti buhalterė, tačiau sužinojau ir daug naujų dalykų.
Labai patiko paskaitos ir tai, kad trumpas teorines žinias  iliustruoja praktinėmis  užduotimis. Aukšta dėstytojų kavlifikacija ir patirtis naudinga, dėstytojai mielai dalinasi žiniomis. Visada galima pasikonsultuoti , paklausti ir sužinoti. Labai rekomenduoju visiems kolegoms ir žmonėms norintiems geriau suprasti profesinius aspektus.

Užklausos nurodymai

1. Nurodykite įmonės pavadinimą ir apibūdinkite jos veiklą.

2. Užpildykite pateiktos formos laukelius.

3. Nurodykite savo kontaktinius rekvizitus.