!!!raktazodziai

Page photo

Auditas

UAB "Audito konsultacinis centras"

Sako, kad skaičiai valdo pasaulį.
Ne, jie tik parodo, kaip valdomas pasaulis.
/J. V.Getė/

Auditas - tai nepriklausomas įmonės finansinių ataskaitų ir su ja susijusios finansinės informacijos tyrimas, užbaigiamas nuomonės apie tai išreiškimu. Šią paslaugą renkasi įmonės, kurioms įstatymų nustatyta tvarka yra privalu atlikti finansinių  ataskaitų rinkinio auditą arba, kurios suinteresuotos turėti patikimą ir patikrintą finansinę informaciją. Teigiama auditoriaus išvada yra svarus argumentas derantis dėl palankesnių prekybos ar kreditavimo sąlygų, ieškant naujų partnerių ar klientų. Audituota įmonė, gavusi teigiamą auditoriaus išvadą, įgyja patikimos įmonės statusą, todėl ši paslauga turi tendencijas augti.  

Ar įmonė sudariusi paslaugų teikimo sutartį su audito įmone bus tikra, jog ten gaus aukštos kokybės paslaugas? 

Saugiklių yra, ir vienas svarbiausių - rinka, kuri negailestinga padarytų klaidų atžvilgiu, o mūsų Šalis yra per maža, kad tai neatsilieptų įmonės ateities potencialui. Stengdamasi išlaikyti iškovotas pozicijas audito įmonė suformuluoja specialias užduotis dirbantiems žmonėms įmonėje: nuolat keliama kvalifikacija tų specialistų, kurie dirba praktinį darbą, organizuojamas grupinis darbas arba atvirkščiai, darbo pasidalijimas, leidžiantis įsigilinti į specifines sritis. Audito ir apskaitos įmonė dirba ne su vienu klientu, todėl gali turėti daugiau įgūdžių, kaip turi būti vykdoma apskaita specifinėse srityse, formuojamos specifinės finansinės ataskaitos, pavyzdžiui, uždarųjų akcinių bendrovių ar ne pelno siekiančių organizacijų, valstybės ar savivaldybių įmonių. LR Audito įstatymas yra numatęs privalomą kvalifikacijos kėlimą auditoriams ir jų padėjėjams, privalomą tokio verslo rizikos draudimą, o tai, taip pat, suteikia garantijų mūsų klientams.

 

Paslaugų įkainius nustato rinka ir sutartiniai santykiai, individualiai įvertinant kiekvieną situaciją. Prašome užpildyti užklausos formą ir susisiekti su mumis. Artimiausiu laiku Jums atsakysime.

Atsiliepimai

Karolis Grinkevičius, Vilniaus kolegija

Puikus seminaras, neįkainojamos žinios!

Rima, Paliko atsiliepimą čia

Teko dalyvauti viename iš jų organizuotų seminarų asmeniškai. Pateikiama informacija lengvai suprantama, pavyzdžiai informatyvūs. Tikrai patiko ir buvo ko pasimokyti. Ačiū.

Rūta Lukoševičienė

Kursai yra išties geri, išsamūs ir naudingi tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems šioje srityje. Esu pati dirbanti buhalterė, tačiau sužinojau ir daug naujų dalykų.
Labai patiko paskaitos ir tai, kad trumpas teorines žinias  iliustruoja praktinėmis  užduotimis. Aukšta dėstytojų kavlifikacija ir patirtis naudinga, dėstytojai mielai dalinasi žiniomis. Visada galima pasikonsultuoti , paklausti ir sužinoti. Labai rekomenduoju visiems kolegoms ir žmonėms norintiems geriau suprasti profesinius aspektus.

Užklausos nurodymai

1. Nurodykite įmonės pavadinimą ir apibūdinkite jos veiklą.

2. Užpildykite pateiktos formos laukelius.

3. Nurodykite savo kontaktinius rekvizitus.